Začátek všeho – Jak jsem začala znovu háčkovat

Jak jsem se vrátila k háčkování a připravili svůj první návod na háčkovaný šátek Xenie.
Happy tyrkys yarn skein

Můj první CAL – háčkovaný šátek Xenie

Vše začalo, když jsem narazila na skupinu na Facebooku, kde byla krásná upoutávka na háčkovaný šátek. Moc se mi líbil, a tak jsem začala hledat návod. Byla to láska na první pohled! Návod byl skvěle zpracovaný a byl to důvod vrátit se po dlouhých letech opět k háčkování. Spolupráce háčkařek, které už šátek háčkovaly, mě nadchla.Pročítala jsem posty a moc se mi líbilo, jak si navzájem radí. Bylo to pro mě tak osvěžující, všechno bylo nové!

Když přišel covid, rozhodla jsem se  udělat něco podobného jen tak pro radost ostatních. Všichni jsme se potřebovali odreagovat od všech zpráv, které se na nás odevšad valily.

Háčkovaný šátek Xenie, Cal, od Blanka Youcefi- Blanche Creates
Háčkovaný šátek XENIE

Můj první autorský návod byl na háčkovaný šátek s názvem “Xenie”. Tehdy jsem poprvé narazila na zkratku CAL, což znamená “Crochet Along” – projekt, kde je návod na výrobek rozdělen do několika částí a postupně se zveřejňují a háčkují společně ve stejný čas. Je to úžasná věc, protože máte podporu ostatních, kteří s vámi háčkují, a tak se nemusíte bát, že byste projekt nedokončili. Byl to pro mě velký krok vpřed. Vždycky jsem si přála sdílet svůj koníček s někým dalším.

Založila jsem skupinku na Facebooku s názvem “Háčkování a pletení s Blankou” a s radostí vítám každou úžasnou duši, která se k nám připojí. Je skvělý pocit, že nás je mnoho s podobným zájmem.

Líbí se ti článek? Sdílej

Facebook
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kniha Kaleidoskop šátků, háčkování

Kniha Kaleidoskop šátků je stále v prodeji a může být krásným dárkem pro vaše tvořilky.

Nové články

Kategorie

Další články